Osobní stránky věnující se železnici po stránce odborné i zájmové a železničním simulátoru Trainz railroad simulátor

Návštěvní kniha

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8610"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Room should be warm and cheap
no nic moc peťule je to slabý žadné vlaky ,dvě fotky jenom ...
Ikona_PV.cdp

Ahoj Petře
Zdravím, šlo by zfunkčnit odkaz "Verze ke stažení TTP.pdf v Tipech a návodech v sekci TTP (tabulka trať poměrů)? Dnes je sice formulář TTP SŽDC už trošku jiný, ale pro první přiblížení je to dobrý materiál. Od začátku roku pracuji jako projektant zab zař a nyní jsem narazil na potřebu dekódovat tabulku TTP. Děkuju Michal Čechmánek (cechmanek@moravia.cz)
ziki s tebou je teda domluva. jsem ti říkal, at zavoláš a prd !!! smiley
Ahoj V TRS2009 jsem to nezkoušel a obávám se že z časových důvodů se k tomu v brzké době ani nedostanu.
ahoj, jdou prejezdniky i do trs 2009 ? a fungujou skripty aby se rozsvitilo bíle svetlo, dekuju
Ahojte.Lidi mám prosbičku.Já mám Ts2009 a když si chcu stáhnout čd 751 z polských stránek tak jaký vozy k tomu potřebuju.Díky předem
Ahoj!

Teď jsem to zkoušel a pokud kliknu na jeden nebo druhý, tak se mi nabídne stáhnou cdp soubor. Zkoušel jsem to jak v google chrome, tak v IE.
Omluva ten první jde,ten druhý PV_Prejezdniky L.cdp (9781 KB) ne ten se mi stahuje v souboru application/octet-stream ,trochu víc jsem to popletl.Jsem z toho smiley.
Ahoj.Píšu ohledně Sada přejezdníků a upozorňovadel.Nevím jsem úplný začátečník,ale nejde mi rozbalit ani jeden stažený soubor cdp.Tento prví PV_Prejezdniky.cdp (9781 KB) jde vpohodě rozbalit ,ale ten druhý PV_Prejezdniky L.cdp (9781 KB se mi stáhne jako nějaký soubor application/octet-stream a ne jako soubor cdp a nejde rozbalit.Můžete mi případně poradit na meil sccotty@seznam.cz co s tím?

Děkuji Petr.

Ahoj, nakonec asi budu pod RCVD Plzeň, budě mě tu prý potřeba. Ale zrovna včera jsem jel na zácviku z Prahy do Řevnic a zpět a to byla jízda v panťáku :-) Určitě se ještě ozvu :-)
Ančo, díky. Na ty tvoje ale nemám.
Pred tim sem se nepodepsalasmiley viz to pod tim
Tak už sem se na ty stranky konečně koukla a jsou hezký!smiley
Co se týče odkazu na download výhybek tak přímo zde: http://www.relsomania.ucoz.ru/load/. Možno vybírat podle obrázku. Pro trainz jsou jen ty které buď přímo nebo v raru obsahují soubor .cdp. Zbytek je pro MSTS. Koleje jsou polské a jsou odsud http://www.trainz.org/ptt/_download/750mm/750mm_tory2.html
Ahoj, díky za odkazy, ale rusky bohužel neumím a abych pravdu řekl ,tak ani na ostatních webech jsem nic ,co jsem heldal nenašel (přijdou mi na můj vkus dost zvláštně dělané). Pouze na maˇarském, ale o tom již vím...

Rád bych oproto poprosil pouze o přímý link na ty luxusní výhybky a koleje k nim, pokud si ještě pamatujete zdroj...

Díky moc a přeji hezký den a další úspěšnou stavbu;-)
Ahoj! Samozřejmě, že si na tebe vzpomínám. Předpokládám, že jste jeli přes Rudnou odklonem, protože jinak by jsi se sem asi moc nedostal. Ve špičkách je tady využitá kapacita dráhy asi na 95%, takže pokud si jel někdy mezi 5 - 9 nebo 14 - 20 tak se ani nedivím, že jsi zde skončil. Pod jakou PJ KCOD budeš? Pokud Beroun, tak budeš občas jezdit i přes Rudnou se mnou do/z práce.
Ahoj Ziki,nevím, jestli si na mě pamatuješ z TrainzConů, ale já si na tebe vzpomněl, když jsme trčeli 20 minut v Rudné u Prahy :-D Nakonec jsem se na dráhu dostal a pokud na konci července udělám zkoušky, tak budu jezdit jako průvodčí/vlakvedoucí u Prahy a od října jestli se dostanu do školy do Pardubic, tak pod Pardubicemi. A to jsem prosím z Plzně :-)

Ahoj
Limetka odpověď je o pár příspěvků níže. Cituji: "Těch stránek je mnoho. Velkou škálu objektů lze nalézt na DS, autor Michael-h. No a ty stránky, tak namátkou: www.trainz.pl, www.ibertrainz.eu, www.trainzone.co.nz, foto-trainz.ucoz.ru/load, rrt-group.com/news.php, www.trainz.hu, mulotrainz.ch, a mnoho dalších."
Ahoj, máš absolutně úžasné screeny, opravdu nádhera. Také se zaměřuji na "úzkou", ale na tebe zatím nemám:-)

Mohu se optati, kde jsi vzal ty úžasné koleje a výhybky případně různá ta úzká vozítka?

Odpověď, prosím, kdyžtak na email martin.kozlicek[zavináček]seznam.cz

Díky moc a přeji hodně zdaru v další výstavbě!
Vilik: 213295 je jak píše Dandys ikona PV a zbytek jsou corony, které budou dány zítra do downloadu.
vilik kuid s koncici cislem 213295:60000 je zde v dovnloadu je to ikona az dole
Prosím o zaslání chybějících kuidů:.Děkuji Jan Sýkora.

vilikjs@seznam.czProsím o zaslání chybějících kuidů:

213295:60000,213295:60004.

Děkuji Jan Sýkora.

vilikjs@seznam.czJirka: Lichoběžníkové tabulky nemám, protože jsem je nikdy nestavěl. Zkus třeba Dikobraze64.
Zdraví.

Chci jen poděkovat za za věci, které jsem si z de stáhl.

Moc díky.
nemáš ke stažení lichoběžníkové tabulky pro dopravny D3?
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one